Polohovacie postele

mechanicke osetrovatelske lozko plbMechanické lôžka radu PLB sú určené pre štandardnú ošetrovateľskú službu. Lôžko je vybavené dvojdielnou plochou a mechanickým ovládaním chrbtového dielu.

mechanicke osetrovatelske lozko pllMechanické lôžka radu PLL sú určené pre štandardnú ošetrovateľskú službu. Lôžko je vybavené štvordielnou plochou a mechanickým ovládaním chrbtového, stehenného a lýtkového dielu.

mechanicke osetrovatelske lozko plhMechanické lôžka radu PLH sú určené pre štandardnú ošetrovateľskú službu. Lôžko je vybavené päťdielnou ložnou plochou, hydraulickým zdvihom a ovládaním chrbtového a stehenného dielu pomocou plynových piestov.

elektricke osetrovatelske lozko abeSkladacie ošetrovateľské lôžka radu ABE sú ekonomickou variantou štandardných plne elektricky polohovateľných lôžok. Ložná plocha je rozdelená do štyroch častí.

elektricke osetrovatelske lozko pleElektrické lôžka radu PLE sú určené pre štandardnú ošetrovateľskú starostlivosť. Lôžka sú vybavené štvordielnou ložnou plochou, elektrickým zdvihom a ovládaním chrbtového a stehenného dielu pomocou elektromotorov.

osetrovatelske lozko granoLôžka radu GRANO sú určené pre klientov ošetrovateľské zariadenia ako sú domovy dôchodcov a nemocničné oddelenia s vyššími nárokmi na komfort a funkčnosť.

osetrovatelske lozko primoDetské lôžko PRIMO bolo navrhnuté špeciálne pre malých pacientov. Je vhodné pre väčšinu štandardných detských oddelení. Veľkosť ložnej plochy a všetky rozmery lôžka boli prispôsobené zvýšeným bezpečnostným požiadavkám detských pacientov.

osetrovatelske lozko hestiaLôžka radu HESTIA sú určené pre nadštandardnú ošetrovateľskú starostlivosť. Ich konštrukčné riešenie poskytuje jednoduchú obsluhu, vysoké pohodlie a komfort pre pacienta, a to všetko pri minimálnom zaťažení obsluhujúceho personálu.