Lehátka

sprchovacie lehatko 003Sprchovacie lehátko s hydraulickým zdvihom ložnej plochy, jednodielnou ložnou plochou s pozdĺžnymi odtokovými kanálmi, vankúšom a sklopnými nerezovými zábranami.

sprchovacie lehatko 002Sprchovacie lehátko je určené pre osobnú hygienu imobilných pacientov. Umožňuje rýchle a jednoduché sprchovanie kombinované s komfortom kúpania.

sprchovacie lehatko 001Sprchovacie lehátko je určené pre osobnú hygienu imobilných pacientov. Umožňuje rýchle a jednoduché sprchovanie kombinované s komfortom kúpania.

vysetrovacie lehatko classicVyšetrovacie lehátko Classic sú určené na vyšetrovanie pacientov na príjmoch a v ordináciach lekárov, kde nie je potrebné výškové polohovanie ložnej plochy.

vysetrovacie lehatko eleva hVyšetrovacie lehátko Eleva sú určené na vyšetrovanie pacientov na príjmoch a v ordináciach lekárov, kde je potrebné výškové polohovanie ložnej plochy.

vysetrovacie lehatko elena eVyšetrovacie lehátko Eleva je určené pre vyšetrovanie pacientov na príjmoch a v ordináciach lekárov, kde je potrebné výškové polohovanie ložnej plochy.

vysetrovacie lehatko plutoVyšetrovacie lehátko pluto s hydraulickým a elektrickým zdvihom a radou špeciálnych polôh ložnej plochy je určené pre vyšetrovanie pacientov na príjmoch a v ordináciach lekárov, kde je potrebné výškové polohovanie ložnej plochy a polohovanie do pozícií Trendeleburg a Antitrendelenburg, kardiackého kresla a podobne.

transportny vozik h66Transportný vozík H66 je určený pre transport imobilných pacientov.

transportny stretcher urgentTransportný strecher Urgent je určený pre rýchly a bezpečný transport chorých v zdravotníckych zariadeniach.

transportny stretcher elineoTransportný stretcher Elineo zaisťuje všetky nutné funkcie, ktoré sú behom transportu pacienta potrebné.

transportny stretcher elineo urgenceJednoduchá ovládateľnosť so schopnosťou prispôsobiť sa užívateľovi robia z nového strechera Elineo Emergency neoceniteľného pomocníka, ktorý uľahčuje prácu zdravotníkom a zároveň poskytuje pacientovi maximálny komfort.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               transportny vozik n66Transportný vozík N66 je určený pre transport mobilných pacientov.