Nočné stolíky

nocny stolik s chladnickouUnikátny nočný stolík s chladničkou je predovšetkým určený pre lôžkové oddelenia, jeho jedinečnosť je v integrovanej chladničke vo vnútri stolíka. Pacient tak môže mať u seba aj také potraviny, ktoré vyžadujú chladenie.

dreveny nocny stolik ns 3 oDrevený nočný stolík vďaka svojmu dizajnu perfektne zapadne do ošetrovateľského prostredia. Umožňuje vyklopenie integrovanej dosky, čím je zaistený komfort pre pacienta.

dreveny nocny stolik ns 2 oDrevený nočný stolík vďaka svojmu dizajnu perfektne zapadne do ošetrovateľského prostredia. Vďaka obojstrannému prevedeniu je vhodný pre pacientov so zníženou pohyblivosťou, ktorí tak majú jednoducho prístupné všetky police nočného stolíka.

dreveny nocny stolik ns 1 oNočný drevený stolík vhodný pre ošetrovateľskú sféru. Vhodný najmä k výškovo nastaviteľným polohovacím posteliam a to vďaka jedálnej doske s plynulým výškovým nastavením pomocou plynového piestu s náklonom a aretáciou.

dreveny nocny stolik handyNočný drevený stolík vhodný pre ošetrovateľskú sféru. Vhodný najmä k výškovo nastaviteľným polohovacím posteliam a to vďaka jedálnej doske s mechanickou aretáciou, ktorú možno nastaviť do piatich nezávislých polôh.

nocne stoliky ns 61 l pNočný stolík je vhodný do nemocničného prostredia. Veľmi jednoduchá dostupnosť všetkých vecí umiestnených vo vnútri stolíka je zaistená jednostranným ľavým alebo pravým prevedením.

nocne stoliky ns 60 l pNočný stolík bez jedálnej dosky je vhodný do nemocničného prostredia. Možný výber prevedenia otvárania dvierok a to jednostranné pravé alebo ľavé.

nocne stoliky ns 51 oNočný stolík je vhodný do nemocničného prostredia. Veľmi jednoduchá dostupnosť všetkých vecí umiestnených vo vnútri stolíka je daná jeho obojstranným prevedením.

nocne stoliky ns 50 oNočný stolík bez jedálnej dosky je vyrobený v obojstrannom prevedení, čím je uľahčená obsluha nočného stolíka pre rýchlu a pohotovú dostupnosť vecí umiestnených vo vnútri stolíka.

nocne stoliky ns 21 oNočný stolík je vhodný do nemocničného prostredia. Veľmi jednoduchá dostupnosť všetkých vecí umiestnených vo vnútri stolíka je daná jeho obojstranným prevedením.

nocne stoliky ns 20 oNočný stolík bez jedálnej dosky je vyrobený v obojstrannom prevedení, čím je uľahčená obsluha nočného stolíka pre rýchlu a pohotovú dostupnosť vecí umiestnených vo vnútri stolíka.