Lehátka

sprchovacie lehatko 003Sprchovacie lehátko s hydraulickým zdvihom ložnej plochy, jednodielnou ložnou plochou s pozdĺžnymi odtokovými kanálmi, vankúšom a sklopnými nerezovými zábranami.

sprchovacie lehatko 002Sprchovacie lehátko je určené pre osobnú hygienu imobilných pacientov. Umožňuje rýchle a jednoduché sprchovanie kombinované s komfortom kúpania.

sprchovacie lehatko 001Sprchovacie lehátko je určené pre osobnú hygienu imobilných pacientov. Umožňuje rýchle a jednoduché sprchovanie kombinované s komfortom kúpania.

vysetrovacie lehatko classicVyšetrovacie lehátko Classic sú určené na vyšetrovanie pacientov na príjmoch a v ordináciach lekárov, kde nie je potrebné výškové polohovanie ložnej plochy.

vysetrovacie lehatko eleva hVyšetrovacie lehátko Eleva sú určené na vyšetrovanie pacientov na príjmoch a v ordináciach lekárov, kde je potrebné výškové polohovanie ložnej plochy.

vysetrovacie lehatko elena eVyšetrovacie lehátko Eleva je určené pre vyšetrovanie pacientov na príjmoch a v ordináciach lekárov, kde je potrebné výškové polohovanie ložnej plochy.

vysetrovacie lehatko plutoVyšetrovacie lehátko pluto s hydraulickým a elektrickým zdvihom a radou špeciálnych polôh ložnej plochy je určené pre vyšetrovanie pacientov na príjmoch a v ordináciach lekárov, kde je potrebné výškové polohovanie ložnej plochy a polohovanie do pozícií Trendeleburg a Antitrendelenburg, kardiackého kresla a podobne.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               transportny vozik n66Transportný vozík N66 je určený pre transport mobilných pacientov.

transportny vozik h66Transportný vozík H66 je určený pre transport imobilných pacientov.

transportny stretcher elineoTransportný stretcher Elineo zaisťuje všetky nutné funkcie, ktoré sú behom transportu pacienta potrebné.

transportny stretcher elineo urgenceJednoduchá ovládateľnosť so schopnosťou prispôsobiť sa užívateľovi robia z nového strechera Elineo Emergency neoceniteľného pomocníka, ktorý uľahčuje prácu zdravotníkom a zároveň poskytuje pacientovi maximálny komfort.

transportny stretcher urgentTransportný strecher Urgent je určený pre rýchly a bezpečný transport chorých v zdravotníckych zariadeniach.